İletişim Bilgileri

“Müşteri Hizmetleri” servisimiz haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir. “Müşteri Hizmetleri” servisimiz haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir.

Adres

İnönü Mahallesi Ulusu Caddesi Rüzgar Sokak No:5 D:2-3 Ataşehir- İSTANBUL

Telefon Numarası

0216 417 00 58

E-mail

destek@weightlabinstruments.com

Faks

0216 417 00 90

Bize Ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular

Biz Kimiz?

Weightlab Instruments, SENTEZ OPTİK ELEKTRONİK VE ENDÜSTRİYEL CİHAZLAR MÜH. TİC. LTD. bünyesinde faaliyet gösteren bir kuruluştur. 1997 yılında kurulan şirket, laboratuvar cihazları ve analiz çözümleri alanında öne çıkan bir oyuncudur.

Weightlab Instruments, laboratuvar cihazları ve analiz çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ürün portföyü ve çözüm modelleri, müşteri ve pazar odaklı şekilde geliştirilmektedir.

Şirket, dünya devi markaları olan Shimadzu, AND gibi markaları Türkiye'de başarıyla temsil ederek, birçok kurum ve kuruluşa hizmet sunmaktadır.

Weightlab Instruments, Türkiye'nin yanı sıra başta Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri olmak üzere uluslararası alanda da faaliyet göstermektedir.

Şirket, son kullanıcıların yanı sıra 50'den fazla bayi ağı ile Türkiye'de büyük bir müşteri portföyünü yönetmektedir. Bu sayede farklı sektörlerden çeşitli müşterilere hizmet sunmaktadır.