hakkimizda-temsili-fotograf-1

Biz Kimiz?

"Sentez Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Sentez Optik Elektronik ve Endüstriyel Ekipman, 1997 yılında kurulmuştur. Laboratuvar ekipmanları ve analiz çözümlerinin tüm aşamalarında fark yaratmayı amaçlayan ürün portföyü, müşteri ve pazar odaklı çözüm modelleri, ''Weightlab Instruments'' markamızın kalite ve teknoloji temelli yatırımları, dağıtım kanalları ve rekabetçi stratejiler ile Sentez Optik, Türkiye'nin gelişen laboratuvar pazarında önde gelen oyunculardan biri haline gelmiştir....

Sentez Optik, son kullanıcılarının yanı sıra Shimadzu ve AND gibi dünya çapında markalarla Türk pazarına katkı sağlayan 50'den fazla bayi ağına sahip bir müşteri portföyünü yönetmektedir. Bu dağıtımcılıkların yanı sıra ana üreticilerle stratejik ittifaklarla oluşturulan ''Weightlab Instruments'' markası sayesinde, Sentez Optik özellikle Orta Doğu ve Türk Cumhuriyetleri'nde uluslararası arenada güçlü bir oyuncu olma yolundadır.

SENTEZ GRUBU, gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçları karşılamak adına kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Şirketimiz, müşteri memnuniyetine dayalı bir anlayışla, sürekli genişleme, kalite, ekip çalışması, sosyal sorumluluk, profesyonel yönetim ve paylaşım ilkelerine dayalı olarak sektörde güvenilir ve öncü bir güç haline gelmiştir. Bu vizyon doğrultusunda, sektördeki fırsatları değerlendirerek müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kurum olmayı kendimize temel bir "MİSYON" olarak benimsemiş bulunmaktayız."

Vizyon

Üç ana iş kolunda faaliyet gösteren Sentez Group’un bünyesinde yer alan SENTEZ OPTİK ELEKTRONİK VE ENDÜSTRİYEL CİHAZLAR MÜH. TİC. LTD. Şirketimiz 1997 yılında çalışma hayatına başlamıştır. Laboratuvar cihazları ve analiz çözümlerinin tüm aşamalarında fark oluşturmayı hedefleyen ürün portföyü, müşteri ve pazar odaklı çözüm modelleri, kalite ve teknolojiyi esas alan Weightlab markamızın yatırımları, dağıtım kanalları ve rekabetçi stratejileri ile Türkiye’nin büyüyen ve gelişen laboratuvar piyasasının lider oyuncularından birisi durumuna gelmiştir....

Son kullanıcıların yanı sıra 50’yi aşkın bayi ağı ile Türkiye’de büyük bir müşteri portföyünü yönetmektedir. Shimadzu, AND gibi dünya devi markaları Türkiye’de başarı ile temsil ederek birçok kurum ve kuruluşa kazandırmıştır. Bu distribütörlüklerin yanı sıra, ana üreticilerle yaptığı stratejik işbirlikleriyle oluşturulan Weightlab markası sayesinde başta Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere uluslararası alanda da güçlü bir oyuncu olma yolunda ilerlemektedir. Şirketimiz, yenilikçiliği ve kendini ayırt etmeyi sürdürmek için Weightlab markamıza sürekli yatırım yapmaktadır.

Gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçları karşılamak üzere SENTEZ GROUP bünyesinde kendini geliştiren bir firma olarak yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe güvenilir ve lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir. Bu vizyon çerçevesinde Sektördeki fırsatları değerlendirerek müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.

hakkimizda-temsili-fotograf-2
hakkimizda-temsili-fotograf-3

Misyon

Distribütörlüklerin yanı sıra, ana üreticilerle yaptığı stratejik işbirlikleriyle oluşturulan Weightlab markası sayesinde uluslararası alanda da güçlü bir oyuncu olma yolunda ilerlemektedir....

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe güvenilir ve lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir. Bu vizyon çerçevesinde Sektördeki fırsatları değerlendirerek müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.